Click to order

Тепловий насос для басейнів

Опубліковано
24 травня 2021
Теплові насоси Calorex являють собою рішення для контролю температури, яке надійно й економічно нагріває або охолоджує басейн, незалежно від температури навколишнього повітря і місця розташування.

Приємного плавання

Надійний контроль температури в басейні — ключова особливість приємного плавання. Щоб плавання було освіжаючим і бадьорим, температура води в басейні має бути відповідною для плавця, незалежно від впливу сезонної погоди.

Зимове опалення

Взимку басейни постійно випаровують воду і випромінюють тепло. Поєднання цих факторів спричиняє втрату тепла, яку необхідно заповнити за допомогою нагрівача, якщо необхідно підтримувати комфортну температуру води.

Літнє охолодження

Влітку басейни сильно нагріваються від сонячної енергії. У поєднанні з високою вологістю навколишнього середовища, що запобігає охолодженню басейнів за рахунок випаровування, вода в басейні може ставати занадто гарячою, якщо не охолоджується динамічно. Охолоджувачі для басейнів, що базуються на принципі теплового насоса, можуть допомогти.

Тепловий насос, що нагріває або охолоджує

Теплові насоси Calorex спеціально розроблені для обігріву та охолодження плавальних басейнів. Це означає, що всі компоненти, що використовуються в їхній конструкції, призначені для забезпечення максимальної ефективності та надійності в умовах плавального басейну, навіть у найсуворіших кліматичних умовах.

Чому теплові насоси?

Теплові насоси визнані найекологічнішим способом динамічного нагріву або охолодження води в басейні, економлячи як енергію, так і експлуатаційні витрати.

На відміну від електричних проточних нагрівачів і бойлерів, які можуть забезпечувати тільки підігрів басейну. Теплові насоси Calorex автоматично нагрівають або охолоджують ваш басейн без необхідності в додатковому обладнанні.

Як додатковий бонус теплові насоси Calorex будуть виробляти у багато разів більше енергії, ніж вони споживають, що значно знижує енергоспоживання вашого басейну. Вони швидко встановлюються і прості в експлуатації.

Повністю автономні теплові насоси Calorex прості в установці, а коли справа доходить до експлуатації, вони забезпечують тиху, надійну і безпечну роботу.

Цілорічна експлуатація

Теплові насоси Calorex мають різну робочу температуру і підходять для різних умов довкілля, клімату та висоти.

Переваги

  • До 400% експлуатаційних витрат і скорочення викидів вуглекислого газу порівняно з електронагрівачами прямої дії
  • Економія експлуатаційних витрат до 47% порівняно з котлами, що працюють на викопному паливі
  • Економія вуглецю до 60% порівняно з котлами, що працюють на викопному паливі
  • Ніяких димоходів і паливних баків.
  • Просте встановлення і довгий термін служби
  • Мінімальне обслуговування
  • Легко дооснащений наявними системами басейнів
Якщо ви хочете дізнатися більше про наші рішення, здатні нагрівати й охолоджувати басейни в будь-якому кліматі, не соромтеся звертатися до нас.