Click to order

Про компанію

> 66 років

На ринку з 1954 року

Компанію було засновано 1954 року, і в наші дні вона залишається впевненим європейським лідером з виробництва мобільного та стаціонарного кліматичного обладнання, яке незамінне в більшості галузей промисловості та в побуті.

Понад 500 досвідчених фахівців

У наших центрах по всій Європі працюють понад 500 фахівців у галузі управління кліматом. Вони розробили і випустили понад три мільйони установок опалення, охолодження, зволоження та вентиляції повітря.

П'ять спеціалізованих центрів у Данії, Німеччини, Італії, Італії, Іспанії та Великої Британії.

виробництво

{43 роки}
Устаткування Calorex виробляється на сучасному заводі компанії Dantherm у м. Молдоне, Великобританія. У цьому місті також знаходиться спеціалізований центр компанії, який з 1977 р. займається розробкою теплових насосів і осушувачів для басейнів і торгово-промислових об'єктів. Відомі своєю надійністю і високою продуктивністю, ці екологічно безпечні системи встановлюються в приватних і громадських басейнах у багатьох країнах Європи.
Солідний практичний досвід наших фахівців з кліматичного обладнання дав змогу компанії розробити найкращі у своїй галузі продукти та рішення: надійні, довговічні, точні та прості в експлуатації.

Основні 4 принципи роботи

Надійність — основа всього, що ми робимо.
Усі наші комплектуючі пройшли інтенсивні випробування, тому наше обладнання незмінно якісне і прослужить вам довго.
01
Екологічність — невід'ємна частина нашої роботи. Ми прагнемо створювати рішення, щонайменше, безпечні для довкілля.
02
Ефективність — забезпечення найвищої продуктивності при економії за рахунок зниження енерговитрат.
03
Зручність в експлуатації — ключ до будь-якого рішення. Наші фахівці проводять безліч тестів на практичність з метою підтвердження простоти установки і безпроблемної експлуатації нашого обладнання.
04

Всі теплові насоси виробляють швидкий і екологічний нагрів або охолодження басейнів, але тільки обладнання Calorex, забезпечує економію енергії та низькі експлуатаційні витрати.

Теплові насоси повністю забезпечать управління температурою впродовж усього року і працюють при температурі до — 15 С, і в закритих, і у відкритих басейнах. Універсальність і надійність нашого обладнання гарантує підтримання оптимальної температури в басейні, чи то водний парк для відпочинку, СПА-центр, чи то приватний басейн біля будинку.
Нагрівання та охолодження за допомогою теплових насосів Calorex не потребують значних зусиль, ці системи заощаджують до 90% експлуатаційних витрат і, безсумнівно, є найекономічнішим та найефективнішим рішенням щодо викидів вуглецю, як порівняти з іншими нагрівачами.

форма для замовлень ТА співпраці

> залиште свої дані і ми зв'яжемося з вами