Click to order

Теплові насоси ідеально підходять для спекотного клімату

Опубліковано
22 березня 2021
У цій статті ми розглянемо, як можна значно скоротити експлуатаційні витрати і викиди вуглецю, встановивши теплові насоси для гарячої води Calorex у готелях, лікарнях і промислових приміщеннях.
У цьому світі, що постійно розвивається, орієнтованому на екологію, готелі завжди прагнуть побачити, як вони можуть працювати більш ефективно і дбайливо ставитися до навколишнього середовища.

На відміну від систем опалення на викопному паливі та прямого електричного обігріву, тепловий насос Calorex здатний доставляти до п'яти разів більше енергії, ніж споживає, і, на відміну від систем, які працюють на сонячній та вітровій енергії, тепловим насосам Calorex не потрібно, щоб сонце світило чи вітер дув, щоб забезпечити цю ефективність. Наші теплові насоси — ідеальне рішення для енергоефективного нагріву води в готелях за невисокою ціною.

Теплові насоси Calorex можуть бути спеціально розроблені для нагріву гарячої води в різних кліматичних умовах і оснащені холодоагентом R134a, схваленими WRAS теплообмінниками, надтихими відцентровими вентиляторами, шафами з пластизолевим покриттям та індивідуальними панелями управління відповідно до вимог наших клієнтів.

Повітряні теплові насоси Calorex використовують технологію динамічних поновлюваних джерел тепла, що витягує тепло з будь-яких кліматичних умов, і доступні в різних конструкціях, придатних для опалення приміщень або гарячого водопостачання.

Теплові насоси для гарячої води особливо підходять для більш спекотного клімату, такого як Близький Схід і Південно-Східна Азія, і спеціально розроблені для отримання максимальної вигоди, яку пропонує цей помірний клімат. Усі теплові насоси для гарячої води Calorex попередньо заправлені R134a — озонобезпечним холодоагентом, що може надійно забезпечувати гарячу воду до 68 °C — і в будь-якому кліматі, гарячому чи холодному.

ККД теплового насоса за різних температур повітря

Типова схема встановлення теплового насоса для гарячої води Calorex

Як додаткова перевага, всі теплові насоси Calorex мають кращу в галузі ефективність і виключно тихі сучасні вентилятори. Вони також оснащені теплообмінниками, схваленими WRAS. WRAS — це знак відповідності, який показує, що виріб відповідає суворим стандартам, встановленим водними правилами Великобританії. Зв'яжіться з нашим відділом продажів, щоб дізнатися більше про наші енергоефективні теплові насоси для гарячої води.