Click to order

Охолоджувачі для швидкого занурення в басейн

Опубліковано
24 березня 2021
Чиллери Calorex ідеально підходять для охолодження води в комерційних басейнах. Вони особливо ефективні для басейнів з крижаною водою та імерсійної терапії з холодною водою. Незалежно від того, чи є ви професійним футболістом, спортсменом або захопленим спортом, занурення в холодну воду стало дуже популярним методом лікування для відновлення м'язів і прискорення відновлення після травм.
Процедури з холодною водою використовували в усьому світі протягом тисячоліть для підтримання фізичного здоров'я. Процедури покращують кровообіг та імунну систему, роблять шкіру та волосся здоровими, одночасно підвищуючи загальний рівень енергії.

Система непрямого охолодження — встановлення в басейн із холодною водою

Охолоджувач води Calorex може забезпечити купіль у вашому будинку або офісі з потрібною температурою. Хімічно стійкий мідно-нікелевий матеріал теплообмінників і використання холодоагенту R134a, що не руйнує озоновий шар, означає, що ці чиллери можна підключати безпосередньо до водяного контуру басейну і охолоджувати воду до 10 ° C. Крім того, завдяки погодостійкій конструкції чилерів у вас є низка варіантів установки як для виробничих приміщень, так і на відкритому повітрі.

Комерційні охолоджувачі для басейнів Calorex використовуються у всіх відомих спортивних клубах, а також використовувалися в басейнах на чемпіонаті світу 2022 року в Катарі.

У певних ситуаціях, коли 10°C недостатньо холодно, температура води для цих обробок повинна бути не нижче 4 °C. У деяких комерційних і промислових процесах може також знадобитися такий низький рівень води. У цих випадках чиллери можуть бути підключені до пластинчастого теплообмінника з нержавіючої сталі і підключені до води. Це дає змогу використовувати суміш гліколю в охолоджувачі для досягнення необхідних температур.

Для отримання правильного розміру чилера і / або пластинчастого теплообмінника для всіх областей застосування, будь ласка, зв'яжіться з нашим спеціалізованим відділом продажів, який може допомогти у виборі параметрів для вашого проекту. Клацніть посилання, щоб переглянути наші чиллери для малих і великих басейнів.